O nas

Firma EXI GROUP

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą świadczącą usługi  TSL. Wyróżniamy się kompleksowością oferowanych usług  oraz elastycznością w dopasowaniu do potrzeb każdego klienta. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego w drogowym, kolejowym, morskim oraz lotniczym transporcie towarów neutralnych, chłodniczych oraz niebezpiecznych ADR, a także usług logistycznych. Oferujemy spedycje przesyłek drobnych LTL  jak i całopojazdowych FTL. Grupa współpracujących z nami przewoźników oraz profesjonalne zaplecze logistyczne, podparte doświadczonymi pracownikami to nasze niezawodne narzędzia do świadczenia usług o najwyższej jakości.
Oferujemy pełną transparentność oraz stałą komunikację z klientem, dzięki czemu zawsze jesteśmy w kontakcie i klient jest informowany na bieżąco o postępach realizacji zamówienia. Nasze podejście zorientowane na klienta, indywidualne podejście do potrzeb każdej firmy oraz długoletnie doświadczenie w branży TSL sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm, które szukają sprawdzonych rozwiązań transportowych. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać wyzwaniom, nawet najbardziej wymagającym, aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z naszych usług.
Nasza firma EXI GROUP posiada wiele pozytywnych referencji od naszych klientów, którzy potwierdzają wysoką jakość naszych usług oraz profesjonalne podejście do pracy. Ponadto, ciągle inwestujemy w rozwój naszych usług, co pozwala nam na szybką i skuteczną realizację zamówień oraz zapewnienie bezpieczeństwa transportowanym towarom. Nasze działania zostały również docenione przez branżowe ciała, co przyczyniło się do uzyskania przez nas licznych certyfikatów oraz wyróżnień. W ten sposób możemy z pewnością powiedzieć, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w dziedzinie transportu i logistyki dla każdej firmy, która szuka kompleksowego rozwiązania swoich potrzeb.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami